Raamist väljas – oktoober


See suurepärane konkurss tingerõi meie muidu väga tormilisse tööpäeva, sellesse oktoobri viimasesse ja novembri esimesse ühe väga rahuliku hetke. Väga rahulikult tuli kaalutleda, milline Raamist välja konkursile laekunud kotist on see, millele tahame esimese auhinna anda. Kas leppida kokku kriteeriumid või tõmmata lihtsalt loosi. Ühtäkki selgus, et kõigi kolmel olid erinevad lemmikud. Enda lemmiku kaitsmine ja veendumuste eest kõigi vahenditega võitlemine tundus täiesti reaalse võimalusena.

Miks me siiski lõpuks esimeseks valisime Ingermaaike koti?

Põhipõhjuseks sai ürituse nimi – see tundus noist kolmest julgest esimesest meie jaoks kõige rohkem raamist väljas. Kõige ootamatum, kõige teistsugusem.  Võib ka olla, et tundmatu autori tundmatu käekiri lõi hetkeks hingetuks ja maailmas on veel miljoneid sellise ootamatu konstruktsiooniga kotte. Ja parimad polnud tolleks hetkeks veel valmis.  Ja oktoober lõppes liiga kiiresti.

Hea, et meil on võimalus valikut teha ka novembris. Milliste kriteeriumite järgi siis otsustame, see on esialgu suur saladus.

Kuid palju õnne kõigile, kes võtavad aega endast anda ja raamist välja astuda.  Või lihtsalt samal lainel mõtelda. Ka see on ülimat kiitust väärt ja allakirjutanu  kadestab teid kõiki. Hobipunkti meeskonna kotid on ju alles pooleli.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s