Küünlad anumates


Küünlad on hingedeaja lähenedes muidugi vajalikud ja muidu ka mõnusad. Kikuliis tegi sellised imeilusad kohviküünlad ja roosad küünlad

Küünalde tegemisel kasutasin Hobipunktist ostetud küünlaklaasivaha ja see on ikka super-mõnus, kerge sulatada ja ei mingit suurt mässamist ka valamisel, “. ütleb ta oma blogis.
Meie varasemad kogemused näitavad, et kui kohvioad tahiga kokku puutuvad ja põlema lähevad, pole lõhn just mõnus. Tasub vältida. Aga niimoodi on nad väga-väga efektsed just kohvitassis ja Kikuliisu sõnade kohaselt tahiga kokku ei puutunud, põlema ei läinud.
Kohvilõhnalise küünla saamiseks tuleks kasutada kas spetsiaalset küünlalõhna, või valada küünlavaha kohviubadele ja jätta selliselt tükiks ajaks seisma. Nii lõhnastub vaha meeldivalt, kuigi õrnalt. Kodus olevate küünlajääkide kokkusulatamisel kipub saadavaks värviks kujunema ebamäärane pruun või punane, pastelltoonide saamiseks tuleb ikka valget vaha võtta ja see kergelt küünlavärviga toonida.

kohviküünlad

roosadk

Anumaid küünalde valamiseks, näiteks sellist läbipaistvat purki, millesse on valatud üks roosa küünal, leiab siit küünlaklaaside lehelt. Küünlataht tuleb valida anuma läbimõõdu ning kasutatava vaha koostise järgi, siis on meeldiv leek ja pikk põlemisaeg garanteeritud. Klaasiküünlavaha on tempereeritud ühtlaselt sulama ja põlema, anumates vormivaha kasutamisel võivad põlemisomadused olla oluliselt erinevad.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s